Знайти значення виразів: а:1-а, якщо а=50 50:а 7, якщо а=10


Ответы на вопрос

Отвечает Котик Ксения.

1)

a = 50 \\ a \div 1 - a = 50 \div 1 - 50 = 50 - 50 = 0

2)

a = 10 \\ 50 \div a \times 7 = 50 \div 10 \times 7 = 5 \times 7 = 35

Альтернативний варіант:

1) Якщо a = 50, то а ÷ 1 - а = 50 ÷ 1 - 50 = 50 - 50 = 0.

2) Якщо а = 10, то 50 ÷ a × 7 = 50 ÷ 10 × 7 = 5 × 7 = 35.