Число а на 25% більше за число b. Скільки відсотків становить число b від числа a. УВАГА А НЕ

СТАНОВИТЬ 25%, А БІЛЬШЕ ЗА Б, а тоді вже питається скільки становить Б від А. Варіанти відповідей: 80% 125% 25% 20% 50б даю

Ответы на вопрос

Отвечает Белецька Андріана.

Ответ:

80%

Пошаговое объяснение:

Число b = x

Число а = х + 0,25х = 1,25х

1,25х = 100%

х = ? %

(100 * х) : 1,25х = 100х/1,25х = 80

80% составляет число b от числа а

Отвечает Испаев Галымбек.

Нехай число b становить 100% (або 1) від числа a. Тоді за умовою задачі число а становить 125% (або 1,25) від числа b. Щоб знайти, скільки відсотків становить число b від числа a, треба поділити число b на число а і помножити на 100%:

b/a * 100% = (1/1.25) * 100% = 80%

Отже, число b становить 80% від числа a.