1. Обчисліть: 1)124,3:100; 2)31,485: 10; 2. Виконайте дiлення на натуральне число: 1) 0,06:24; 2)

68,4:9; 3) 9:12; 3. Виконайте дiлення на десятковий дріб: а) 53,3:1,3; 4. Розв'яжіть рiвняння: а) 8,73 : х = 45; 3)2,8:0,01; 6) 1,242:0,27; 4) 4,28:2; 4)485:0,1. 5) 1,2:6. B) 70,336:0,014; б) 1,8:у-24. 5. Скільки витратила дiвчина на покупку 0,6 кг печива по 55,8 грн/кг та 2 кг цукерок по 124,2 грн/кг?​ ДАЮ 40 БАЛОВ

Ответы на вопрос

Отвечает Прищепа Никита.

Ответ:

Обчислення:

124,3 : 100 = 1,243

31,485 : 10 = 3,1485

Ділення на натуральне число:

0,06 : 24 = 0,0025

68,4 : 9 = 7,6

9 : 12 = 0,75

Ділення на десятковий дріб:

а) 53,3 : 1,3 = 41

4. Розв'язання рівнянь:

а) 8,73 : x = 45

x = 8,73 / 45 ≈ 0,194

2,8 : 0,01 = 280

1,242 : 0,27 ≈ 4,6

4,28 : 2 = 2,14

485 : 0,1 = 4850

1,2 : 6 = 0,2

B) 70,336 : 0,014 = 5024

б) 1,8 : у-24 = 0,2

1,8 = 0,2(y - 24)

0,2(y - 24) = 1,8

y - 24 = 1,8 / 0,2

y - 24 = 9

y = 9 + 24

y = 33

Витрати дівчини на покупку:

0,6 кг печива по 55,8 грн/кг = 0,6 * 55,8 = 33,48 грн

2 кг цукерок по 124,2 грн/кг = 2 * 124,2 = 248,4 грн

Загальні витрати дівчини становлять 33,48 + 248,4 = 281,88 грн.

Пошаговое объяснение: