Спрости вираз 3b - 96 та знайди його значення, якщо b = -0,2. срочнооооо​


Ответы на вопрос

Отвечает Ермаков Денис.

Ответ:

Отже , спочатку спрощуємо, а вже потім знаходимо значення:

3b - 96 = 3

(-0.2) - 96 =

-0.6 - 96 = -96.6

= -96.6

Пошаговое объяснение:

Отже, и спростили цей вираз а поті знайшли його значення, і у нас вийшло -96.6

Отвечает Макарова Аня.

Ответ:3b - 96 = 3(-0.2) - 96 = -0.6 - 96 = -96.6

: -96.6

Пошаговое объяснение: