Максимальна кількість чисел 12. Від даного числа відняли 5 та помножили на два і получилось 12.

Яке число було спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Қалмаханова Қалима.

Ответ:

Нехай шукане число дорівнює x. За умовою задачі ми знаємо, що:

( x - 5 ) * 2 = 12

Розкриваємо дужки та спрощуємо вираз:

2x - 10 = 12

Додаємо 10 до обох боків рівняння:

2x = 22

Ділимо на 2:

x = 11

Отже, спочатку було число 11.

Пошаговое объяснение:

Отвечает Салихова Азалия.

Ответ:

11

Пошаговое объяснение:

Неизвестное число = х

(х - 5) * 2 = 12

х - 5 = 12 : 2

х - 5 = 6

х = 6 + 5

х = 11