Довжина дзьоба чаплi 12 см що становить 2/3 довжини дзьоба лелеки.Яка довжина дзьоба лелеки?


Ответы на вопрос

Отвечает Гордеева Софья.

Ответ:

18 см довжина дзьоба лелеки

Пошаговое объяснение:

12 см=2/3, 1/3=6.... 6*3=18