ПОМОГИТЕ СОСС!!!БИСТРЕНЬКО З резервуара з гасом відлили спочатку 2/5,а потім 1/2 всього гасу,

після чого в резерваурі залишилося 8 т гасу. Скільки гасу було в резерваурі спочатку? Прикладом!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Октябрьская Мария.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

2/5 + 1/2 = 4/10 + 5/10 = 9/10 часть керосина отлили

1 - 9/10 = 1/10 часть керосина осталось

8 : 1/10 = 8 * 10 = 80т газа было в резервуаре первоначально