За одну годину кажан може з’їсти 165 комарів. Скільки комах він знищує за місяць? Вважайте, що в

місяці 30 днів.​

Ответы на вопрос

Отвечает Шиморова Настя.

Ответ:118 800

за добу він зїсть 165*24=3960

за місяць 3960*30=118 800

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

Окей, давай так:
1 година = 165 комарів (умова).
Знайти: Кількість комарів за місяць.
Розв'язок:
Отже 30 днів потрібно перевести в години.
В 1 добі 24 години. Щоб знайти кількість годин в місяці (30 діб) помножимо:
1) 30*24 = 720 - годин в місяці.
Якщо наш кажанчик кожну годину їстиме 165 комарів - потрібно 30 разів додавати 165. Простіше кажучи ми множимо це.
720*165 = 118800 - сто вісімнадцять тисячь вісімсот комарів в місяць знищить каж літаючий друг.
Відповідь: 118800.

Пошаговое объяснение: Пояснив вище. Якщо допоміг можна оціночку: :3