Знайдіть невідомий член пропорції: 2,5 : 8,75 = х : 21 СРОЧНО!!


Ответы на вопрос

Отвечает Шефер Алина.

Ответ:

Щоб знайти невідомий член пропорції, ми можемо скористатися властивістю пропорцій:

a : b = c : d

Тоді ми можемо записати пропорцію:

2.5 : 8.75 = x : 21

Щоб знайти невідомий член x, ми можемо використати перехресне множення:

(2.5 * 21) = (8.75 * x)

52.5 = 8.75x

Далі, щоб знайти x, треба поділити обидві частини рівняння на 8.75:

x = 52.5 / 8.75

x = 6

Таким чином, невідомий член пропорції дорівнює 6.

Отвечает Смагулов Саризжан.

x =  \frac{2.5 \times 21}{8.75}

x = 6