Довжина прямокутника дорівнює 15см а ширина становить 3/5 довжини. Знайди площу прямокутника


Ответы на вопрос

Отвечает Пастух Настя.

Ответ:

135 см кв.

Пошаговое объяснение:

15*3/5=

15*9=134