ДАМ 70 БАЛІВ Розв'яжи за параметром: 8х+2=b ax=4-2.5x


Ответы на вопрос

Отвечает Зайцева Соня.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Рівняння 1: 8x + 2 = b

Щоб виразити x відносно параметра b, віднімемо 2 з обох боків:

8x = b - 2

Розділимо обидві частини на 8:

x = (b - 2) / 8

b - будь яке

Рівняння 2: ax = 4 - 2.5x

Щоб виразити x відносно параметра a, розкриємо дужки:

ax + 2.5x = 4

Згрупуємо подібні доданки:

(а + 2.5)x = 4

Розділимо обидві частини на (a + 2.5):

x = 4 / (a + 2.5)

а+2,5 не дорівнює 0 (бо на 0 ділити не можна)

а \neq -2,5