Плода двору дорівнює 480 м2. Дитячий майданчик займає 3/8 цієї площі, а автостоянка- 5/6 решти. Яка

площа автостоянки?

Ответы на вопрос

Отвечает Ступина София.

Пошаговое объяснение:

Площа дитячого майданчика = (3/8) * 480 м²

= (3/8) * 480

= 180 м²

Залишок площі двору = 480 м² - 180 м²

= 300 м²

Площа автостоянки = (5/6) * 300 м²

= (5/6) * 300

= 250 м²

Отже, площа автостоянки становить 250 м².