Знайдіть об'єм ящика, що має форму прямокутного паралелепіпеда, довжина якого 115 дм, висота

становить 7/25 довжини,а ширина - 20% довжини.

Ответы на вопрос

Отвечает Макарова Ангелина.

Ответ:

a=11.5 м

b=7a/25=7*11.5/25=3.22 м

с=0.2а=0.2*11.5=2.3 м

V=a*b*c=11.5*3.22*2.3=85.169 м³

Ну такой себе ящичек с длинной около 12 м

Пошаговое объяснение: