2) Розв'яжіть рівняння: 3,1(5x - 22) - 4( 4x+5) = 1,7х+24НАДО ДО ВЕЧЕРА СРОЧНО!!!ДАМ 25 БАЛОВ​​


Ответы на вопрос

Отвечает Готовчиков Никита.

Пошаговое объяснение:

15,5x-68,1-16x+20=1,7x+24

-2,2x=72,1

-x=72,1÷(-2,2)

x=36,05;-36,05

Отвечает Горелая Анастасия.

Ответ:

х= -284,4

Рівняння:

3,1(5х-22)-4(4х+5)=17+24

15,5х-68,2-4(4х+5)=17+24

15,5х-68,2-16х-20=17+24

15,5х-68,2-16х-20=41

-0,5х-68,2-20=41

-0,5х=41+88,2

-0,5х=129,2

0,5:(-0,5)=129,2:(0,5)

х=-258,4

Пошаговое объяснение:

1.Розподіліть 3,1 через дужки

2.Розподіліть 4х через дужки

3.Складіть числа

4.Навести "подібних членів"

5.Обчислити різницю

6.Перенести "постійну" у праву частину та змінити її знак.

7.Складіть "числа"

8.Розділіть обидві сторони рівняння на -0,5

9.Будь-який вираз поділений сам на себе дорівнює 1

Відповідь:284,4