Сторони трикутника дорівнюють 14 см, 13см, 6см. Чому дорівнює периметр трикутника? А) 33 см; Б) 21

см, В) 17 см; Г) 13 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Скірин Коля.

Ответ:

Периметр — це сума довжин всіх сторін фігури. тому А)33см

Отвечает Ивкина Вика.

Ответ:

А) 33 см

Пошаговое объяснение:

Р = а + b + c = 14 + 13 + 6 = 33 см