Срочно. Знайдіть невідомий член пропорції 3,x = 36,24​


Ответы на вопрос

Отвечает Карпов Саша.

Відповідь:

Х = 2

Покрокове пояснення:

3 / Х = 36 / 24

У пропорції А1 / В1 = А2 / В2 зберігається відношення числе: у скількі разів А1 більше ( чи меньше ) за А2, у стільки ж разів В1 більше ( чи меньше ) за В2.

У нашому випадку 3 у 36 / 3 = 12 разів меньше за 36. Таким чином Х також у 12 разів меньше за 24.

Х = 24 / 12 = 2

Перевірка:

Маємо:

3 / 2 = 36 / 24

Розділимо чисельник та знамінник у правій частині пропорції на 12:

3 / 2 = 36:12 / 24:13 = 3 / 2

3 / 2 = 3 / 2

Все вірно.