Яке з поданих чисел є коренем рівняння 8х+4=х+25 А 0.3 Б-3 В 3 Г 30 .


Ответы на вопрос

Отвечает Рублева Анастасия.

Відповідь:  В. x = 3

Пояснення:

8x + 4 = x + 25

8x - x = 25 - 4

7x = 21

x = 3

Отвечает Зализко Ванёк.

Відповідь: Варіант В) 3