(11. Якщо в спартакіаді взяло участь 70 дітей, з яких кожен грав або у во- лейбол, або у футбол,

або в теніс, до того ж у футбол і теніс грало 46 ді- Tей, а у волейбол - на 6 дiтей більше, ніж у футбол, то у волейбол грало дітей, у футбол - дітей, у теніс - дітей.​

Ответы на вопрос

Отвечает Матихина Ксения.

Ответ:

27 дітей

Пошаговое объяснение:

x - дiтей, якi грали у футбол

x - дiтей, якi грали у тенiс

x + 6 - дiтей, якi грали у волейбол

x + x + (x + 6) = 70

3x + 6 = 70

3x = 64

x = 21.33

У футболi грало 21 дiтей, у тенiсi 21 дитина, у волейболi грало:

21 + 6 = 27 дітей