Площа квадрата дорівнює 6400 мм2. Чому дорівнює сторона квадрата?​


Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

8 см

Пошаговое объяснение:

S = 6400 mm^2\\S = a^2\\a = \sqrt{S} = \sqrt{6400} = 80 mm = 8 cm