Срочно!!!!!! Даю 40 балов!!!!!! 3 двох пунктів виїхали одночасно назустріч один одному два

автомобіля. Через 1 год 30 хв відстань між ними складала 30 км. Знайдіть швидкість кожного автомобіля, якщо відомо, що перший автомобіль може проїхати всю відстань за 3 год, а другий - за 4 год?

Ответы на вопрос

Отвечает Волк Анастасия.

120-30=90. 90-30=60 360-60=300+4года=780

Пошаговое объяснение:

ответ;780