ТОПТЫҚ ЖҰМЫС 7 Есептердің берiлуi мен шешуiн салыстыр. >, «қашықтау жылдамдығы>> сездерiн

колдана отырып, есептердiң кандай ұқсастықтары бар екендiгiн тусiндiр. а) Бір ауылдан бiр уакытта екi салт атты бiрiнен-бiрi карама- карсы екі бағытка шыкты. Бiрiншiсiнiң жылдамдығы - 20 км/сағ. екiншiсiнiкi - 30 км/сағ. Неше уакыттан кейін олардын ара- қашықтығы 300 км болады? t = ? car vi = 20 км/са V2 = 30 KM/car S = 300 км ә) Хауызға су 2 кубырдың кемегiмен құ- йылады. Су бiрiншi кубырдан 20 м³/саг жылдамдыкпен, ал екiншiсiнен 50 м²/сак жылдамдыкпен куйылады. Неше сағаттан кейiн хауыздағы судың көлемі 300 м³ болады? 20 Мусаг 30 Micar 300M' ЖАУАП КЕРЕК​

Ответы на вопрос

Отвечает Куликова Ксения.

Ответ:

а) t=s:v

20+30=50

300:50=6(t)

б)20+30=50

300:50=6(t)