Знайдіть значення виразу та розкладіть отримане число на прості множники. У якому степені до

розкладу входить число 5? (139,5 - 3 *(834 - 781)) :0,1 +870=...

Ответы на вопрос

Отвечает Зузулина Даша.
834 - 781=53
53*3=159
139,5-159=-19,5
-19,5:0,1=-195
-195+870=675
675=3*3*3*5*5=3
³*5²
5
²