Уяви, що в тебе 5 паличок. Скільки буде паличок якщо дві з них розламати навпіл?


Ответы на вопрос

Отвечает Шаповалова Дарья.
Уяви, що в тебе 5 паличок. Скільки буде паличок якщо дві з них розламати навпіл?

відповідь:5-2=3+2*2=7