За день туристи подолали 31 км. 4 год вони йшли зі швидкістю 4 км/год,а решту шляху-зі швидкістю 5

км/год.Скільки часу туристи були в дорозі?

Ответы на вопрос

Отвечает Резник Илья.
1) 4*4=16 (км)-йшли
2) 31-16= 15 (км)- решта шляху
3) 15:5=3(г) решта шляху
4) 4+3=7 (г)-всього