Скласти вираз і знайти його значення Ребро одного куба = 3,2, а іншого - 6,4. Яку частину площа

поверхні першого куба становить від площи пверхні другого куба? Срочно!

Ответы на вопрос

Отвечает Паршукова Элла.

S1=3,2*3,2*6 - площа поверхні 1 куба

S2=6,4*6,4*6 - площа поверхні 2 куба

S1/S2=3,2*3,2*6/6,4*6,4*6=1*1*1/2*2*1=1/4 частину площі 1 куба становить від площі 2 куба