Допоможіть розв'язати рівняння, будь-ласка 5/8х + 5/16х + 5=х


Ответы на вопрос

Отвечает Зайкова Ленуся.
5/8х+5/16х+5=х
10/16х+5/16х+5=х
15/16х+5=х
15/16х-х= -5
-1/16х= -5
х= (-5):(-1/16)
х=80