Әкесі қызынан 9 есе үлкен,ал қызы әкесінен 32 жас кіші. Әкесі неше жаста?


Ответы на вопрос

Отвечает Дударь Злата.
Х-əкесі у-қызы
х=9у
х-32=у

(х=9у) 9у-32=у
8у=32
у=4 х=9×4=36

əкесі 36да қызы 4те