(-x+3×2)=35 подробное решение пожалуйста


Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

1.Розкриємо дужки:

-x+3*2=35

2.Виконаємо невиконану дію(3*2):

-x+6=35

3.Перенесемо 6 у праву сторону щоб відділити х:

-x=35-6

-x=29

4.Помножимо вираз на -1 щоб тримати значення х:

-х=29/*(-1)

х=-29