із двох міст відстань між якими 810 км,виїхали одночасно назустріч один одному два автомобілі.

Перший рухається зі швидкістю 40км/год, а швидкість другого на 10км/год більша. Через скільки годин вони зустрінуться

Ответы на вопрос

Отвечает Куандыкова Аида.
40*х+(40+10)*х=810
40х+50х=810
90х=810
х=810:90
х=9(ч)
Ответ:они встретятся через 9 часов