Допоможіть! Середнє арифметичне двох чисел 5.75 . Одне з чисел у 4 рази більше за друге. Знайти

ці числа. Якщо можна, напишіть розв'язок рівнянням.

Ответы на вопрос

Отвечает Lotsmanova Diana.
Х-первое число 
4х-второе число
х+4х=5.75
5х=5.75
х=5.75:5
х=1.15
4х=1.15*4=4.6