перша сторона трикутника дорівнює 48 см а друга на 35 см коротша за першу знайдіть більшу сторону

трикутника якщо периметр дорівнює 104 см ​

Ответы на вопрос

Отвечает Темиргали Талгат.

Р = a + b + c = 104 см - периметр треугольника

а = 48 см - первая сторона

b = 48 - 35 = 13 см - вторая сторона

с = 104 - (48 + 13) = 104 - 61 = 43 см - третья сторона

Вiдповiдь: 48 см - бiльша сторона трикутника.