Сыныпта ғы оқушылардын саны 24.Қарыздарға қарағанда улдардын саны 6 ға артық.Сыныпта қанша қыз жəне

қанша ул бар?

Ответы на вопрос

Отвечает Горбунова София.
Кыздар -х
улдар - х+6
барлыгы -24
х+х+6=24
2х=24-6
2х=18
х=18/2
х=9 кыздар
9+6=15 ул