Знайдіть периметр прямокутника,якщо одна з його сторін дорівнює 4,3 см,а площа-9,03 см²


Ответы на вопрос

Отвечает Таиркина Даша.
9,03/4,3=2,1 см - 2 сторона
Р=2*(2,1+4,3)=12,8 см - периметр
Отвечает Лячко Валентина.
1) 9,03:4,3=2,1 см ширина
2) (4,3+2,1)*2=6,4*2=12,8 см периметр прямоугольника