40 балів. Завдання 2 клас. Запиши всі двоцифрові числа у яких кількість десятків на 3 менша від

кількості одиниць.

Ответы на вопрос

Отвечает Пушнов Сергей.

10 + (1 + 3) = 14

20 + (2 + 3) = 25

30 + (3 + 3) = 36

40 + (4 + 3) = 47

50 + (5 + 3) = 58

60 + (6 + 3) = 69

Вiдповiдь: 14, 25, 36, 47, 58, 69.