Три спортивні школи відвідує 725 учнів. Першу школу відвідує 235 учнів, другу — на 7 більше, ніж

першу. Скільки учнів відвідує третю школу?

Ответы на вопрос

Отвечает Кинзябаев Тимур.
235+7=242(уч). - у 2 школі
235+242=477(уч). - у 1 і 2 школах разом
725-477=248(уч). - у 3 школі