Відстань між селами становить 18 км.За який час пройде цю відстань велосипедист, швидкість якого

становить 12 км/год?З якою швидкістю треба рухатись пішоходу,щоб пройти цю відстань за 6 год.?Поможіть!!!!Дуже срочно!!!!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Орлов Дмитрий.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

решение

18 - х  

12 - 1

18/12 = х/1

х=18/12 = 1,5

18 км за 1,5 год

18 - 16

х - 1

18/х = 6/1  

х = 18/6=3

скорость 3 км/год