Допоможіть, будь ласка!!! Спочатку продуктивність праці бригади становили 40 деталей за годину,

потім була підвищена на 20%, а пізніше ще на 25%. Знайти продуктивність праці після її другого підвищення.

Ответы на вопрос

Отвечает Подхватилина Маргарита.
Процент - это сотая часть числа:
20% = 0,2  
25% = 0,25
-----------------------------
1) 40 + (40 * 0,2) = 40 + 8 = 48 (дет.) - после первого повышения;
2) 48 + (48 * 0,25) = 48 + 12 = 60 (дет.) - после второго повышения.
Вiдповiдь: 60 деталей - продуктивнiсть працi пiсля другого пiдвищення.