30% розчину цукру у воді має масу 250 грам до нього долили 150 грам вода знайди відцотковий містить

у нього розчину

Ответы на вопрос

Отвечает Davidenko Danil.

Пошаговое объяснение:

Записываем такое уравнение для смеси:

250*30% + 150*0% = (250+150)*Х%

Здесь, хотя у воды 0%, но для "красоты" уравнения пишем.

400*Х = 250*0,3 = 75

Х = 75 : 400 = 0,1875 = 18,75% - новая концентрация - ответ