шаруа бірнеше жабағы және 16 торпак өсірді. Жабағылар санын 2ге арттырса ,ал торпактар санын 3ке

кемитсе ,олардың сандары бірдей болады.Шаруа неше жабағы өсірді?

Ответы на вопрос

Отвечает Фролова Саня.
X+2=16-3 ×=11 жабағы бар
Отвечает Мильков Кирилл.
Х+2=16-3
х+2=13
х=13-2
х=11