Добрий день. Допоможіть На свято привезли 10 пляшок мінеральної води,20-із соком,а з ударом

стільки,скільки з мінеральної водою і соком разом. Скільки всього пляшок з напоями привезли на свято? Розв',звання 1) 2)

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:60


Пошаговое объяснение:

1.10+20=30 - з узваром

2.10+20+30= 60 пляшок - всього на свято привезли