Укажіть первісну функції f(x)=cosx графік якої проходить через точку A (π/2;6)


Ответы на вопрос

Отвечает Приколист Магомед.
f(x)=cosx\\\\F(x)=sinx+C\\\\F( \frac{\pi }{2})=6\; \; \to \; \; sin\frac{\pi}{2}+C=6\; ,\; \; 1+C=6\; ,\; \; C=5\\\\\underline {F(x)=sinx+5}