Автобус жолда 5-сагат ал жук машинасы 9-сагат болды. Автобус жук машинесинен 240-км кем журди. егер

олардын жылдамдыктары бирдей болса аркайсысы неше км жол журген?

Ответы на вопрос

Отвечает Егиазарян Арсен.
240÷(9-5)=60
60×5=300
60×9=540