Два автобуси виїхали назустріч один одному з двох міст відстань між якими 720 км.яка відстань була

між ними після того як один автобус проїхав 1\5 а другий 3\8 усієї відстані?

Ответы на вопрос

Отвечает Жуйков Матвей.
1) 1/5 + 3/8 = 8/40 + 15/40 = 23/40 частей сократили
2) 720 * 23/40 = 414 км настолько сократили расстояние
3) 720 - 414 = 306 км стало между ними