Відстань між 2 авто, що рухаються в одному напрямку, спочатку дорівнювала 40 км. Через 4 год

відстань між ними стала удвічі меншою , ніж була спочатку, Відомо, що вшвидкість одного авто дорівнює 87 км/год. Знайди швидкість 2 авто. Скілки випадків слід розглянути?

Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Кирилл.
S = v * t - формула пути
-----------------------------------------
Пусть х (км/ч) - скорость второго автомобиля.
1) Второй автомобиль догоняет первый (х > 87)
(х - 87) * 4 = 40 : 2
х - 87 = 20 : 4
х - 87 = 5
х = 5 + 87 = 92 (км/ч) - скорость второго автомобиля

2) Второй автомобиль отстаёт от первого (х < 87)
(87 - х) * 4 = 40 : 2
87 - х = 20 : 4
х = 87 - 5
х = 82 (км/ч) - скорость второго автомобиля

Вiдповiдь: 1) 92 км/год; 2) 82 км/год.