на трьох складах було 11850кг яблук:на першому і другому- 7342 кг, а на другому і третьому -

8004кг. Скільки кілограмів яблук було на кожному складі окремо? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Тишкова Мария.

Ответ:

3846, 3496, 4508

Пошаговое объяснение:

1)1185-7342=4508(кг)-яблук на третьому складі

2)1185-8004=3846(кг)-яблук на першому складі

3)7342-3846=3496(кг)-яблук на другому складі

відповідь:3846, 3496, 4508 кг