будь ласка, дуже потрібно. Дам 50 пунктів! На складі було 55 т цукру, що становить п"ять шостих

маси борошна і одинадцять тридцять других  маси рису. Скільки тонн борошна і рису було на складі?   І якщо можна, ще   Влосипедист проїхав сім дев"ятих усієї відстані, що становить на 8 км більше від половини маршруту. Знайти довжину всього маршруту   За гарну відповідь подякую і поставлю найкрще рішення  

Ответы на вопрос

Отвечает Анциферов Павел.

борошна було 66 кг это это решается по пропорции 5/6х=55, х=55*6/5=66 кг

риса было 11/32х=55 => 160 кг

 

2) пусть весь муршрут это у, тогда составим уравнение 7/9у=1/2у+8     у=28,8 км

весь путь 28,8 км

Отвечает Смирнова Алёна.

1) пусть х мука

    пусть у рис

5/6х = 55          11/32у = 55

5х = 330            11у = 1760

х = 66                у = 160

          Ответ: 66 т муки и 160 т риса 

 

2) пусть x весь маршрут

7/9x = 1/2x+8

14x = 9x+144

14x-9x = 144

5x = 144

x = 28.8 

          Ответ: 28,8км весь маршрут