З п'яти олівців,що лежать у пеналі,Валя взяла два. Який відсоток олівців від усіх,що лежали у

пеналі,взяла Валя?

Ответы на вопрос

Отвечает Наурызбай Мерейли.
5 - 100%
100/5 = 20 - 1 олiвець
2*20=40%