Від свого будинку хлопчик проїхав 400м в одному напрямку, а потім у протилежному напрямку - 545м.

Скільки всього метрів проїхав хлопчик? На якій відстані від свого будинку опинився хлопчик?

Ответы на вопрос

Отвечает Белова Саша.
400+545=945 (м) - проехал хлопчик
545-400=145 (м) - он от дома