допоможіть розвязати задачу з математики по Богдановичу 354 ст.56  з двох клубків шерті сплели

3 шапочки. скільки таких шапочок можна сплети з 10 клубків шерсті

Ответы на вопрос

Отвечает Широкина Ирина.

1)У скільки разів 10 клубків більше від 2 клубків?       10:2=5(раз)    2)Скільки шапок можна сплести?     3*5=15(шап.)-з 10клубків шерсті можна сплести