У двох кармінгів 186 пірїн, пртичому у старшого на 38 більше, ніж у молодшого. Скільки пірїн у

кожного кармінга?

Ответы на вопрос

Отвечает Курмет Айару.
Нехай х- у молотшого, тоді х+38 у старшого х+х+38=186 2х=186-38 2х=148 х=74 у молотшого 74+38=102 у старшого